Závod Bahnožroutů - extrémní závod pro děti - logo
5. závod pro děti od 6 let
11. září 2021 - Horoměřice
O závodu Termíny Přihláška Videa Tým Bahnožroutů Pomocníci Sponzoři
Závod Bahnožroutů - extrémní závod pro děti


Vše o závodu Bahnožroutů

Je těžké vítězit v zápasech a závodech se zdatnými soupeři, ale ještě těžší je porazit sám sebe. Děti toho zvládnou mnohem více, než si myslí jejich rodiče a překonávat své hranice je baví. Rozhodli jsme se dát jim prostor ukázat, co v nich je. Rozhodli jsme se, dát jim ZÁVOD BAHNOŽROUTŮ. V letošním roce se uskuteční dva závody. Jeden s pořadovým číslem 4 již proběhl v červnu v Hostouni, druhý jsme naplánovali na září 2021 do Horoměřic.

Závody probíhají ve dvou lokalitách, které jsme využili i v roce 2020, ale to neznamená, že budou stejné. Máme připravenou celou řadu novinek a překážek, které v závodech ještě nikdy nebyly použity.

Závod Bahnožroutů v kostce


Registrovat >>


Termín 5. závodu v roce 2021

11. září 2021 - Horoměřice

Rokli v Horoměřicích bylo loni možné přirovnat k malé džungli. To se ale změnilo. Závodní úsek prošel první vlnou revitalizace a došlo tak k výraznému prodloužení trati. Opět zde bude mnoho překážek jak ve vzduchu, tak i v mazlavém bahně. Závodníci budou muset dokázat, že mají odvahu a vytrvalost se s nastraženými překážkami poprat.

Předchozí závod v této lokalitě byl 3. závodem Bahnožroutů. Podívejte se na video z akce.

Tím ale program v roklích zdaleka nebude končit. Po setmění se můžete těšit na promítání filmu v „letním kině“ – v prostoru startu a cíle Závodu Bahnožroutů.
Registrace do závodu Bahnožroutů

Před registrací si pečlivě prostudujte podmínky účasti. Závod Bahnožroutů je extrémní závod u kterého dochází k poškození oděvu, ale i k drobným zraněním.
Organizátoři mají právo vyloučit ze závodu závodníka, který porušuje pravidla, nemá patřičné vybavení (vhodný oděv a obuv), nedostaví se včas na start nebo neuposlechne pokynů organizátora.
Jedině tak lze zajistit maximální kvalitu závodu a maximální bezpečí účastníků.


Registrovat >>Videa z předchozích závodů


       
Aktuální závod    |    Tým Bahnožroutů    |    Pomocníci    |    Sponzoři    |    Registrace